14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  Vv43TcZk
رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش فارس خبر داد :
پنجمین جشنواره نوجوان سالم استان فارس ، با 10 هزار اثر هنری به ایستگاه آخر رسید

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش فارس گفت: در بخش استانی پنجمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم استان فارس ،نزدیک به 10 هزار اثر هنری ،از دانش آموزان ، فرهنگیان و والدین دانش آموزان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومي آموزش و پرورش فارس ، غریب زارع با اعلام این خبر گفت:  ترویج شیوه‌های زندگی سالم و پیشگیری از رفتارهای پرخطر و پیشگیری از گرایش به خشونت در بین دانش‌‌آموزان را از اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی گفت : امسال نزدیک به 10 هزار اثر هنری ،از دانش آموزان ، فرهنگیان و والدین دانش آموزان  به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است  که نسبت به سال گذشته از رشد بسیار بالایی برخوردار بوده است .

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی  آموزش و پرورش فارس گفت: تا کنون در بخش دانش آموزی تعداد 206 فیلم کوتاه - 461 عکس -479 مقاله از دانش آموزان  به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

وی افزود : همچنین تعداد  390 مقاله از فرهنگیان -184 مقاله از والدین - 853 روز نامه دیواری- 5098 نقاشی -174شعر-130 نرم افزار چند رسانه ای -1104  انشاء -  155   ابتکار و 506  ایده نیز به این  دبیر خانه رسیده است.

زارع در ادامه گفت: در اختتامیه بخش استانی این جشنواره که روز چهار شنبه 25 فروردین ماه در تالار سعدی باشگاه فرهنگیان شیراز  برگزار می گردد،  از 153 دانش آموز دختر ، 109 دانش آموزپسر ، 34 تن از کارکنان و 7 تن از والدین  دانش آموزان تقدیر می شود .

وی اظهارداشت: این جشنواره با همکاری ادارات آموزش و پرورش نواحی چهارگانه شیراز ،شهرستانها و مناطق استان فارس و مشارکت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار می گردد .

به اشتراک بگذارید :