21 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ ۱۴:۲۱:۰۳
کد مطلب:  896931
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خبر داد :
تاکنون 105 مقاله علمی و تخصصی در دبیرخانه همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی دریافت شده است

روز یک شنبه سیزدهم مرداد ماه نشست هم اندیشی با فرهنگیان منتخب استان قزوین با محوریت موضوع میزبانی همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی , خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خبر داد : تاکنون 105 مقاله علمی در موضوعات آموزشی و تربیتی به دبیرخانه همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی رسیده است.

رحمانی ادامه داد : بهره گیری از ظرفیت های علمی فرهنگیان از طریق ارائه مقاله به دبیرخانه همایش مورد تأکید ستاد برگزاریست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تاکید نمود : باید تاثیر برگزاری این همایش در جریان آموزشی و تربیتی مدارس استان ، به صورت ملموس مشاهده شود.

وی  افزود : هویت کودکان ایرانی اسلامی از مهمترین فعالیت های آموزش و پرورش و دیگران ارگان های استان می باشد که در حال حاضر  تمامی معاونت های اداره درگیر این موضوع هستند.  

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در ادامه ضمن تشکر از همکاران و دست اندرکاران حوزه پیش دبستانی گفت: در سنوات اخیر فعالیت های کیفی و عمیقی در حوزه ابتدائی و پیش دبستانی استان صورت گرفته است و برگزاری همایش هویت کودکان ایران اسلامی نیز در امتداد همین روند است.

وی اظهار امیدواری کرد که برگزاری همایش نقطه مثبتی در ارتقای نگرش هویتی، تعلیم و تربیت کودکان هویتی باشد، و باعث گردد این جریان فرهنگی پس از پایان همایش نیز مستمر باشد. و گامی باشد در جهت تغییر فضای یادگیری؛ که این تغییر منجر شود که دانش آموز از فضای یادگیری لذت ببرد، به هدف خود نائل شده ایم.

رحمانی اضافه کرد: به گواه اسناد تاریخی هرگاه هویت خود را از دست داده ایم با افول مواجه شده ایم و نیز زمانی که به اصالت وهویت خود رجوع کرده ایم توانسته ایم با غرور و افتخار جایگاه خود را به دست آوریم، در این راه شهدا الگوی ما و هویت دینی ما هستند.

به اشتراک بگذارید :