20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ ۱۳:۱۴:۰۹
کد مطلب:  896821
اعلام نتایج و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی مهر 98 پایه هفتم مدارس استعداد های درخشان

محمد خندان رییس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی استان از اعلام نتایج و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان پایه هفتم استان زنجان خبر داد.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی، نتایج آزمون ورودی دوره اول متوسطه مدارس استعدادهای استان زنجان از طریق نشانی اینترنتی http://hoosh.medu.ir قابل دسترسی است.

محمدخندان در این خصوص گفت:جهت مشاهده نتایج، لازم است داوطلبان با درج کد ملّی و رمز ورود به پنل شخصی خود در سامانه وارد شده و از نتایج خود مطّلع شوند و در صورت نداشتن رمز ورود همگام (جهت ورود به پنل شخصی) به مدیر مدرسه یا کارشناس فناوری اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل خود مراجعه نمایند.

وی افزود: پذیرفته شدگان در آزمون به منظور ثبت نام، لازم است حدّاکثر تا پایان مردادماه سال جاری با همراه داشتن مدارک (شامل شناسنامه، کارنامه قبولی پایه پنجم و ششم ابتدایی و دیگر مدارک مورد نیاز) به مدرسه مورد پذیرش مراجعه نمایند عدم مراجعه به مدرسه محل پذیرش در مهلت تعیین شده، به معنی انصراف از تحصیل در آن مدرسه خواهد بود.

رییساداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی استان زنجان تصریح نمود: از مجموع  2706 نفر شرکت در آزمون تعداد 200 نفر در مدارس نواحی 1و2 زنجان و در هرکدام از مدارس استعدادهای درخشان ابهر و خدابنده تعداد 50 نفر (دختر و پسر) و 25 نفر نیز در مدرسه استعدادهای درخشان شهرستان خرمدره (پسر) پذیرفته شده­اند.
 وی ادامه داد: زمان ثبت و ارسال درخواست‌های تجدیدنظر برای پذیرفته‌نشدگان این آزمون، از روز سه شنبه 15مرداد98 از طریق همین سامانه خواهد بود و خواهشمند است از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش خودداری نمایند.

 شایان ذکر است: مدارس استعدادهای درخشان هیچ گونه لیست ذخیره ای نداشته و امکان هرگونه نقل و انتقال پذیرفته شدگان در سال اول پذیرش وجود نخواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :