11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ ۱۲:۴۲:۰۱
کد مطلب:  896787
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد :
افتتاحیه اردوهای دانش آموزی طرح هجرت (3)

جعفر گنج خانلو ، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان از افتتاحیه اردوهای دانش آموزی طرح هجرت (3) در اواسط مرداد ماه در تمامی مناطق و نواحی استان خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت : تعداد عرصه هایی که در سال جاری می توانند مورد مرمت و باز سازی قرار گیرند یک صد و 34  عرصه می باشد .  

 در ادامه گنج خانلو تصریح کرد: در صورت  اختصاص حداقل 25 درصد اعتبار طرح جهت تامین دستمزد استادکاران، امید است راه فعالیت این بزرگواران هموارتر گردد .

وی با اشاره به مشکلات و موانع اجرای این طرح در سال های گذشته اظهار امیدواری کرد : اگر امسال اعتبارات مربوطه در اسرع وقت تخصیص یابد خواهیم توانست از ایام فصل تابستان جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان حداکثر بهره را ببریم.

این مقام مسئول، طرح هجرت را از جمله طرح های مهم و در خور توجه حوزه تعلیم و تربیت توصیف نمود و افزود : در این طرح همزمان دو لایه ی تربیت و مهارت، نتیجه ارزشمندی را با خود به همراه دارد.

گنج خانلو فعالیت جهادی همه جانبه در این طرح را از اولویت های آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت : در این اتفاق بزرگ فرهنگی همتی مضاعف و دوچندان نیاز است تا بتوان از ظرفیت دانش آموزان پای کار به نحو احسن استفاده نمود و فعالیت دانش آموزان را در این عرصه ها با توجه به اعتبار طرح به سایرموضوعات مطرح شده در دستور العمل طرح هجرت (3) اختصاص داد و به هر نحو ممکن از این طرح معنوی حمایت نمود.

به اشتراک بگذارید :