26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ ۱۱:۲۹:۵۳
کد مطلب:  896657
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
فعالیت ستاد ثبت نام  و نظارت دقیق موجب کمترین شکایت شده است

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تهران با تاکید بر کسب رضایت مرد م و اولیای دانش آموزان در امر ثبت نام ، فعالیت های ستاد ثبت نام را موجب  بروز کمترین شکایت دراین زمینه دانست .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ،محمد صیدلومدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به فعالیت منظم ستاد ثبت نام  و بازدید مرتب از شهرستان ها و مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران  گفت: از ابتدای سال تاکنون فقط13 مورد شکایت در سامانه رسیدگی به شکایات در مورد ثبت نام  ثبت شده است که نشانه بارز رضایت نسبی و روند مطلوب ثبت نام در مدارس این استان  است.

 وی با اشاره به  اهمیت بازدید های تخصصی افزود: تاکنون گزارش فعالیت ستاد های ثبت نام شهرستان ها و مناطق 21 گانه استان  تجمیع شده است و روند فعالیت  آن ها  پس از بررسی های لازم قابل قبول ارزیابی گردید .

صیدلو  با تاکید بر همکاری کامل ادارات و مدارس در زمینه ثبت نام ، تصریح کرد :مهم ترین مساله ثبت نام ،مربوط به دریافت مبالغ  کمک به مدرسه و مسائلی از این دست بوده است که با وجود تعداد کم گزارش شده  به سرعت  مورد رسیدگی قرار گرفته است  .

این مقام مسئول در پایان با اشاره به اینکه مدارس  حق دریافت هیچ نوع وجهی به جز مبالغ مجاز را در هنگام ثبت نام  ندارند خاطرنشان کرد: ثبت نام باید کاملا بر مبنای  مقررات صورت گیرد و با هرنوع تخلف در این زمینه  برخورد خواهد شد .

 

به اشتراک بگذارید :