21 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ ۰۹:۲۴:۰۷
کد مطلب:  896524
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین :
مانور سازماندهی در تمامی واحدهای آموزشی آموزش و پرورش استان قزوین برگزار می شود / اقدامی ابتکاری در راستای سازماندهی متناسب نیروی انسانی

خیرالله رحمانی مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین از برگزاری مانور سازماندهی در کلیه مناطق و واحدهای آموزشی آموزش و پرورش استان قزوین طی روز دوشنبه چهاردهم مرداد ماه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین ، خیرالله رحمانی ضمن تشکر از فعالیت های کارگروه سازماندهی پروژه مهر استان قزوین ، بر لزوم هماهنگی همه جانبه و همکاری کلیه مسئولین برای برگزاری هرجه بهتر این مانور تاکید نمود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به این موضوع که این طرح ابتکاری برای اولین بار در سطح کشور در حال برگزاری است ، اظهار داشت : مانور سازماندهی نیروی انسانی می تواند در بررسی آخرین وضعیت سازماندهی مناطق علی الخصوص نیروی انسانی که یکی از اولویت های اساسی وزارت آموزش و پرورش می باشد تاثیرگزار باشد.

وی  ادامه داد : با برگزاری مانور سازماندهی و بازخورد گزارش های مربوطه، می توان با برنامه ریزی دقیق تر شاهد بازگشایی مهری باشکوه  در کلیه مناطق و واحدهای آموزشی در سطح استان باشیم و هیچ مدرسه ای در ابتدای سال دارای کلاس بدون معلم نباشد. 

به اشتراک بگذارید :