2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ ۱۳:۳۸:۴۷
کد مطلب:  896193
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
پروژه  مهر زمینه ساز تحقق اهداف آموزش و پرورش است

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با تاکید براهمیت پرژه مهر ، آن را زمینه ساز تحقق اهداف آموزش و پرورش دانست .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموز ش و پرورش شهرستان های تهران ، حسینعلی مقدم ، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با اشاره به اهمیت پروزه مهر در ارتقای کمی و کیفی فعالیت های آموزش و پرورش گفت: شناخت عینی مشکلات و تنگناهای موجود،بهینه سازی عملکرد نیروی انسانی، شاداب سازی مدارس و عمل به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری طرح شده است از مهم ترین اقدامات پروزه  مهر می باشد .

وی با اشاره به تشکیل پنج کارگروه تبلیغ و توجیه ، تایید صلاحیت ، تعمیرو تجهیز ،ساماندهی و نظارت و ارزیابی اظهار داشت : مسئولیت دبیرخانه مرکزی پروژه مهر در اداره کل  برعهده اداره ارزیابی عملکرد و کارشناسی های ارزیابی عملکرد در  ادارات می باشد .

مقدم با تاکید برهماهنگی کامل ادارات داخلی اداره کل و ادارات مناطق و شهرستان ها تصریح کرد: بررسی تقاضاهای نقل و انتقالات درون و برون استانی ، ساماندهی نیروی انسانی اجرایی و آموزشی، ساماندهی فضا و تجهیزات  ، انتصاب مدیران  و معاونین مدارس ، مطابقت پست های متعلق به هر آموزشگاه براساس آمار دانش آموزی سناد و تعیین تراکم دانش آموزی  و پیش بینی کلاس های لازم را از مهم ترین اقدامات پیش رو در پروژه مهر برشمرد .

این مقام مسئول در پایان تاکیدکرد: دبیرخانه پروژه مهراستان  در تلاش است  تا  وظایف  مربوط به  پروژه مهر به صورت کامل  انجام گیرد  و موجبات رضایت اولیا ، معلمین و دانش آموزان را در بر داشته باشد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :