23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ ۰۹:۳۶:۳۴
کد مطلب:  895907
میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری سلسله جلسات قطبی مدیران پژوهش سراهای دانش آموزی استان

سلسله جلسات مدیران پژوهش سراهای دانش آموزی استان در پنج قطب رباط کریم، چهاردانگه، کهریزک، دماوند و ورامین برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به کارکرد پژوهش سراها به عنوان مراکز علمی و پژوهشی و توجه به آموزش های بنیادینی هم چون، نقد و بررسی اطلاعات، روش های تحقیق و اندیشه ورزی دانش آموزان ، اظهار داشت: در راستای شکل گیری ارزیابی دقیق و مبتنی بر شرح وظایف تعیین شده در اساسنامه، جلسات تشریح شیوه ارزیابی سال تحصیلی 98-1397 مدیران پژوهش سراها به همراه بررسی برنامه عملیاتی فصل تابستان مراکز استان برگزار گردید.

 

وی با تأکید بر اهمیت ترویج آموزش های مبتنی بر خلاقیت و پژوهش تصریح کرد: این جلسات با هدف بررسی چالش ها و فرصت های پژوهش سراهای دانش آموزی استان ، بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود برای تحقق یادگیری اثر بخش و همسو با آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز دنیا برگزارشد.

شفیع پور در پایان خاطرنشان کرد: تشریح مستندات قابل قبول در سال جاری و نیز بررسی طرح و برنامه های قابل اجرا در طول تابستان برای هریک از پژوهش سراها، از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسات است.

 

شایان ذکر است در این جلسات مدیران پژوهش سراهای دانش آموزی استان، طرح ها و برنامه های مورد تأیید هیئت امنای مناطق خود را جهت انجام نظارت و پیگیری های بعدی ارایه کردند.

به اشتراک بگذارید :