4 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ ۰۸:۰۸:۲۰
کد مطلب:  895760
شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در اختتامیه گرد همایی دوروزه ی معاونان سواد آموزی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور گفت :
برنامه‌ها و سیاست‌های نهضت سوادآموزی در راستای سند تحول بنیادین تدوین‌شده است .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در اختتامیه گرد همایی دوروزه ی معاونان سواد آموزی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور گفت : برنامه‌ها و سیاست‌های نهضت سوادآموزی در راستای سند تحول بنیادین تدوین‌شده است .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی شاپور محمد زاده در اختتامیه  گرد همایی دو روزه ی معاونان سوادآموزی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور ضمن عرض تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت امام محمد تقی (ع) از حضور معاونان سواد آموزی ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور  در این گرده همایی تقدیر و تشکر کرد .

معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی گفت : برای این سازمان توفیقی حاصل شد که در این گرد همایی درخدمت حجت السلام و المسلمین  حاج آقای قرائتی نماینده محترم ولی فقیه در سازمان نهضت سواد آموزی ، دکتر حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش ، دکتر نوید ادهم دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش و همچنین تعدادی از مدیران کل آموزش و پرورش استان ها باشیم و از وجود این بزرگواران بهره مند شویم .

معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سواد آموزی در اختتامیه گرد همایی دوروزه ی معاونان سواد اموزی آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: برنامه‌ها و سیاست‌های نهضت سوادآموزی در راستای سند تحول بنیادین برای سال٩٨ تدوین‌شده است و برنامه هاو سیاست های  این سازمان باید  در ذیل سند تحول بنیادین  باشد .

محمد زاده در ادامه ضمن توجه جدی و منظم  تشکیل جلسات شورای پشتیبانی در استان ها ، به بحث نظارت و موضوع برون سپاری اشاره کرد وگفت : در این رابطه دقت لازم به عمل آید .

ریس سازمان نهضت سواد آموزی قانون مداری را یکی از ویژگی موسسات دانست و بر اجرای صحیح قانون تاکید کرد و گفت :معاونان سواد آموزی همکاری مستمر با مدیران کل استان ها در همه بخشها یی که مربوط به حوزه سواد آموزی است را داشنه باشند .

محمد زاده در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه اگر بسیاری از مشکلات آموزش دهندگان در استان های خود حل شود آموزش دهندگان برای حل مشکلات خود نیاز به حضور در سازمان را نخواهندداشت افزود : معاونان سواد آموزی استان ها  پرداختن به مشکلات آموزش  دهندگان را مورد توجه قرار دهند و غدغه ما هم در سازمان این است که مشکلات همه استان ها دراین خصوص حل شود.

به اشتراک بگذارید :