26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  894312
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری نشست تشکیلاتی یاوران ولایت به همت سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری دوره تشکیلاتی یاوران ولایت با حضور 700 فرمانده واحد بسیج دانش آموزی در مرداد ماه 98 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،با اشاره به اینکه دانش آموزان برتر با فرآیندی توسط مدیران مدارس معرفی و نهایتا با بررسی حوزه های بسیج دانش آموزی جهت شرکت در دوره تشکیلاتی یاوران ولایت انتخاب خواهند شد، اظهار داشت: در صورت احراز شرایط در سال تحصیلی جدید به عنوان فرمانده واحد بسیج دانش آموزی مدرسه فعالیت خواهند کرد.

وی افزود: این دوره با رویکرد آموزش تشکیلاتی در قالب کارگاه ها و سناریوهای آموزشی در مدت پنج روز ضمن توجیه دانش آموزان نسبت به ماموریت های بسیج در مدرسه، توانمندی های مدیریتی، تشکیلاتی و معرفتی فرماندهان واحد را ارتقاء خواهد داد.

هاشمی با تاکید براینکه این دوره به صورت دانش آموز محور اداره خواهد شد ، تصریح کرد: کلیه فرماندهان واحد و حوزه های دانش آموزی استان در مراحل اجرا مشارکت و حضور خواهند داشت و در بخشی از امور اجرایی و کارگاه های دوره از دانش آموزان برتر سال های گذشته نیز استفاده خواهد شد.

گفتنی است این دوره در اردوگاه فرهنگی و تربیتی شهید منتظری شهریار در دو بازه زمانی مجزا برای فرماندهان واحد خواهر و برادر برگزار می شود.

 

به اشتراک بگذارید :