11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ ۱۸:۴۹:۴۹
کد مطلب:  893751
مدیر کل آموزش و پرورش استان در دیدار با خانواده برادران شهید صفوی :
دیدار با خانواده شهدا یک توفیق بزرگ است

مدیر کل آموزش و پرورش استان با حضور در منزل خانواده برادران شهید صفوی با پدر ومادر گرامی این شهیدان بزرگوار دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان  به همراه حسین میرزایی رییس اداره شاهد و ایثارگران اداره کل، با حضور در منزل برادران شهید صفوی با پدر و مادر گرامی این شهیدان بزرگوار دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

ابراهیم رفیعی در این دیدار با اشاره به اینکه وجود خانواده های شهدا پر از خیر و برکت است ابراز داشت: دیدار با خانواده های شهدا موجب قوت قلب برای ما می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان  ابراز داشت: دیدار با خانواده شهدا یک توفیق بزرگ است که سعی کرده ایم هر هفته با خانواده های معلم شهید حداقل یک دیدار داشته باشیم و این را وظیفه ی خود می دانیم .

این مقام مسئول همچنین اظهار داشت: شهیدان حاصل زحمات خانواده به ویژه  پدر و مادر این عزیزان است که اجر و پاداش این زحمات  در نزد خداوند دارای جایگاه ویژه ای خواهد بود .

گفتنی است، شهید سید ابوالحسن صفوی در 18 اسفند 1362 در جزیره مجنون و شهید سید صفی الدین صفوی در 11 آبان 1361 در منطقه عین خوش به درجه رفیع شهادت نایل شدند .

به اشتراک بگذارید :