23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ ۱۱:۲۴:۳۰
کد مطلب:  893439
شاپور محمدزاده معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی
عملیات مرصاد در سایه عنایات خداوند و شجاعت رزمندگان و حضور پرشور مردم به پیروزی رسید .

یازدهمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان نهضت سواد آموزی در سال 1398برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ،یازدهمین جلسه شورای مدیران سازمان به ریاست آقای محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان به منظور ارائه گزارش ازنتایج بازدید های استانی آقای نخعی معاون امور آموزشی و آقای نامجومنش مدیر کل سنجش و ارزشیابی و همچنین ارائه پیشنهاد اتاق فکر و گزارش جمع بندی شده از روز درختکاری در سواد آموزی توسط خانم لیلا رضائی مدیر کل دفتر برنامه ریزی دوره های سواد آموزی تشکیل شد .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ابتدای جلسه یادو خاطره شهدای عملیات مرصاد را گرامی داشت وافزود :عملیات مرصاد در سایه عنایات خداوند و شجاعت رزمندگان و حضور پرشور مردم به پیروزی رسید .

  معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی پس از استماع گزارش ماموریت استان های گلستان ،خراسان شمالی ،مازنداران و گیلان گفت: از گزارش خوب آقای نخعی و آقای نامجومنش تشکر می کنم وی همچنین در این باره تاکید کرد :از عوامل استانی که عملکرد  خوبی داشته اند  تقدیر و در فعالیت هایی که ضعف داشته اند راهنمایی و توجیه شوند ضمن اینکه اشکالات مشاهده شد طی نامه ای به استان منعکس گردد  تا موارد  رفع شود .

محمد زاده ضمن اشاره بر حضور آموزش دهنده گان در ستاد مرکزی سازمان گفت :آموزش دهندگانی که از استانها می آیند نشان دهنده ضعف معاون سواد آموزی استان بوده و نتوانسته آموزش دهنده های  استان خود را خوب توجیه کند ولازم است معاونین سواد آموزی استانها در این زمینه بسیار دقت کنند .

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد ،همه ما تلاش می کنیم تا مسئله تعیین تکلیف آموزش دهنده ها هر چه سریعتر حل شود و منتظر ابلاغ آیین نامه اجرایی تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدام آموزش دهندگان قبل از سال 1392 از هئیت دولت هستیم وبه محض ابلاغ به سازمان ،موضوع را مطابق با آن دنبال خواهیم کرد و تلاش شده در کمسیون های هئیت  محترم دولت ،افراد بیشتری مشمول قانون شوند .

معاون وزیر و رئیس سازمان همچنین درخصوص بکار گیری آموزش دهندگان به صورت حق التدریس اعلام کرد : این موضوع پیگیری شده و امیدواریم هر زودتر به استانها ارسال شود .

معاون وزیر و رئیس سازمان در پایان ضمن تاکید بر بحث نظارت جدی برفعالیت های سواد آموزی ،موضوع برونسپاری را مهم دانست و گفت :در یک جلسه مستقل ،مسئله برونسپاری بررسی و تصمیم گیری شود .

به اشتراک بگذارید :