19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ ۱۰:۵۲:۴۴
کد مطلب:  893403
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد:
شرایط ادامه تحصیل برای همه گروه های سنی در دوره متوسطه مهیا می باشد

داود بهرامی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان گفت: شرایط ادامه تحصیل برای همه گروه های سنی در دوره متوسطه مهیا می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، داود بهرامی طی گفت و گویی ابراز داشت: با عنایت به استقرار کامل ساختار جدید نظام آموزشی کشور در سال تحصیلی 98-97 اولین گروه از دانش آموزان در خردادماه 98 در قالب سیستم ساختار جدید آموزشی فارغ التحصیل شدند.

وی ادامه داد: نظر به اینکه نظام آموزشی کشور ساختارهای مختلفی از قبیل نظام شش ساله، چهار ساله، ترمی واحدی و سالی واحدی را پشت سر گذاشته  است و در هریک از این ساختار افرادی بودند که به هر دلیل موفق به ادامه تحصیل نشده اند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر و با تدوین شیوه نامه تطبیق، شرایط برای ادامه تحصیل همه گروه های سنی مهیا شده است.

بهرامی با اشاره به اینکه شیوه نامه تطبیق به همراه جدول مربوطه به همه نواحی و مناطق استان ارسال شده است گفت: متقاضیان جهت اخذ اطلاعات لازم و ثبت نام در یکی از مدارس بزرگسالان و یا به صورت داوطلب آزاد به ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق مراجعه نمایند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان با تاکید بر این که در راستای اجرای دقیق و بدون چالش شیوه نامه تطبیق، هماهنگی و توصیه های لازم به همکاران به ویژه معاونان آموزشی نواحی و مناطق انجام گرفته است اظهار داشت: اطلاع رسانی موضوع از الزامات است.

به اشتراک بگذارید :