20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ ۰۹:۵۴:۲۷
کد مطلب:  893307
مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش‌وپرورش فارس خبر داد :
مراحل تأیید صلاحیت 4 هزار نیروی انسانی برای اشتغال در مدارس غیردولتی فارس در حال انجام است

مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش‌وپرورش فارس گفت: استفاده از نیروهای توانمند و متخصص در امر تعلیم و تربیت می‌تواند مدارس و مراکز غیردولتی را به‌عنوان شاخص مطرح نماید و باعث کیفیت‌بخشی آنها شود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، محمد صابری در گردهمایی مدیران و مؤسسان مدارس غیردولتی آموزش‌وپرورش ناحیه سه شیراز که باهدف تبیین ضوابط حاکم برگزینش ،در کانون حضرت زینب (س) این ناحیه برگزار شد،گفت: مراکز غیردولتی باید برای کیفیت بخش به کار خود به تخصص گرایی نیروهای خود بپردازند.

مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش‌وپرورش فارس ، با اشاره به  تحصیل 35 درصد دانش آموزان استان در مراکز غیردولتی ، گفت: استفاده از نیروهای توانمند و متخصص در امر تعلیم و تربیت می‌تواند این مراکز را به‌عنوان شاخص مطرح نماید و باعث کیفیت‌بخشی به مدرسه شود.

وی برخورداری از فضای مناسبت را از عوامل مهم در رشد و توسعه مدارس غیردولتی  دانست و گفت:  باید به سمت تجهیز  مدارس برای استفاده بهینه و بهتر از این فضاها باشیم.

صابری با اشاره به تداوم فرایند گزینش برای 4 هزار نیروی معرفی‌شده مراکز غیردولتی استان به هسته گزینش آموزش‌وپرورش فارس در سال تحصیلی جاری، گفت: با توجه به حجم پرونده‌ها توصیه ما استفاده از نیروهایی است که قبلاً از این هسته تأییدیه گرفته‌اند .

به اشتراک بگذارید :