19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ ۰۹:۲۷:۲۷
کد مطلب:  893294
باحضور معاونین آموزش متوسطه و پژوهش آموزش و پرورش استان؛
جلسه قطبی نواحی یک و دو زنجان با موضوع ثبت نام و هدایت تحصیلی برگزار شد

جلسه قطبی نواحی یک و دو زنجان با موضوع ثبت نام و هدایت تحصیلی و باحضور معاونین آموزش متوسطه و پژوهش آموزش و پرورش استان و سایر مدعوین برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، جلسه قطبی نواحی یک و دو زنجان با موضوع ثبت نام و هدایت تحصیلی و باحضور معاونین آموزش متوسطه و پژوهش آموزش و پرورش استان و سایر مدعوین برگزار شد.

داود بهرامی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان در ابتدا هدف از تشکیل این جلسه را ایجاد زمینه و بستر مساعد جهت ایجاد فهم مشترک در اجرای امور مربوط به ثبت نام و هدایت تحصیلی در سطح نواحی یک و دو زنجان عنوان کرد و گفت: حل تناقض و تفاوت در اجرای امور،تسهیل در اجرای فرایند کارها و پاسخ گویی مناسب به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء سطح و رضایت مندی شهروندان باید در اسرع وقت صورت گیرد.

محمدی دبیرستاد ثبت نام و معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی استان نیز در این ادامه ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل های ثبت نام ،نسبت به ثبت نام حداکثری ظرفیت مدارس توسط مدیران تاکید کرد.

در ادامه جلسه نیز رؤسای نواحی یک و دو نسبت به مسائل و موضوعات حوزه کاری خودشان مطالبی را عنوان نمودند و لزوم ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در انجام کارها را از ضروریات سازمانی برشمردند.

گفتنی است، دراین جلسه در خصوص تقویت و افزایش ثبت نام رشته ریاضی در شاخه نظری و رشته های فنی و حرفه ای ،تشکیل جلسه توجیهی برای مدیران مدارس با موضوع ثبت نام و هدایت تحصیلی،هماهنگی و تعامل بیشتر بین دو ناحیه در امر ثبت نام دانش آموزان ،تعیین واحدهای مستقل در هریک از نواحی برای پاسخگویی و راهنمایی مراجعین و اولیاء دانش آموزان در امر ثبت نام تصمیماتی اتخاذ گردید.

به اشتراک بگذارید :