2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ ۱۵:۰۲:۲۷
کد مطلب:  893044
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران
درخشش دانش آموزان شهرستانهای استان تهران  در هفتمین رقابت های کشوری طرح دادرس

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران، از برگزاری هفتمین دوره کشوری المپیاد مهارت های امدادی هلال احمر(طرح دادرس) در اردوگاه باهنر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:، الهه حسن پورمعاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران  در تشریح این خبر گفت: تیم دانش آموزان شهرستانهای استان تهران در هفتمین رقابت های کشوری طرح دادرس موفق به کسب مدال های طلاو نقره شد.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان در سه سطح منطقه ،استان و کشوری به تفکیک جنسیت دختر و پسر در المپیاد شرکت کردند ، تاکید کرد: دانش آموزان آماده در روزهای سخت شهرستانهای استان تهران از منطقه کهریزک به نمایندگی استان تهران توانستند در آیتم حمل مصدوم مدال طلای انفرادی کشور را از آن خود کنند، همچنین در آیتم بانداژ، پانسمان و خونریزی نیز به مدال نقره انفرادی دست یافتند.

این مقام مسئول هدف از برگزاری این المپیاد را آموزش دانش آموزان برای مقابله در شرایط و روزهای سخت،  دانست و افزود: حفظ آرامش، پناه گیری صحیح، خروج ایمن، خود امدادی و در نهایت کمک رسانی به آسیب دیدگان و دگر امدادی از دیگر اهداف مورد نظر این المپیاد می باشد.

حسن پور آموزش و آماده سازی دانش آموزان  را از وظایف همگانی دانست و تصریح کرد:  باید برای آمادگی دانش آموزان در روزهای سخت تمام تلاش خود را بکار گرفت و با جدیت به مقوله پرداخت .

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران  در پایان کسب این عناوین را به دانش آموزان و فرهنگیان استان تبریک گفت و توفیق روزافزون آنها را در تمامی مراحل زندگی از خداوند منان خواستار شد.

 

به اشتراک بگذارید :