20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ ۱۱:۴۰:۱۸
کد مطلب:  892140
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
معافیت مدارس از پرداخت بخشی از هزینه مصرفی آب، برق و گاز با رعایت اصلاح الگوی مصرف

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از معافیت مدارس از پرداخت بخشی از هزینه مصرفی آب، برق و گاز با رعایت اصلاح الگوی مصرف خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران یوسف بهارلو در تشریح این خبر گفت: یکی از مهمترین  اهداف  و برنامه های  معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سال 98 معافیت صد در صدی مدارس از پرداخت قبوض آب و برق و گاز می باشد.

وی افزود: در این راستا  پس از جمع آوری اطلاعات مربوط به انشعابات آب ، برق و گاز مدارس و ارسال  آن طی نامه به شرکت های مربوطه و پیگیری  های مکرر اداره بودجه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، توانستیم از پرداخت بخشی از بدهی های سال 97 معاف شویم .

بهارلو  در ادامه  با  تاکید بر اهمیت نقش  مدیران، معاونین  و خدمتگزاران در رعایت الگوی مصرف و اشاعه آن در بین دانش آموزان تصریح کرد: هر تغییری در جهت اصلاح الگوی مصرف  باید از مدرسه آغاز گردد .

 

شایان ذکر است در پایان چند راهکار عملیاتی از طریق همکاران اداره کل به مناطق  اعلام گردید و مقرر شد طی چند روز آینده باز خورد آن به اداره کل جهت پیگیری های بیشتر ارسال شود.

 

به اشتراک بگذارید :