13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ ۱۱:۰۰:۰۶
کد مطلب:  892084
فرماندار شهرستان اسکو خبر داد:
بهره برداری از 21 کلاس درسی شهر جدید سهند تا آغاز سالتحصیلی 98-99

فرماندار اسکو در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: به همت شرکت عمران شهر جدید سهند 3 مدرسه 12 کلاسه و 1 مدرسه 9 کلاسه تا آغاز سال تحصیلی جدید به فضاهای آموزشی شهر سهند اضافه می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از اسکو، بابک رضی‌منش در این جلسه با بیان این‌که حتی با بهره‌برداری از این مدارس نیز با استانداردها فاصله زیادی داریم اظهار کرد: بر این اساس، شرکت عمران شهر جدید سهند تدوین برنامه ای جامع جهت توسعه فضاهای آموزشی در شهر سهند به ویژه در فاز ۳ و ۴ را در دستور کار قرار دهد.

وی استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز را جهت توسعه مدارس در شهرستان ضروری دانست و گفت: در کنار اقدامات شرکت عمران سهند، اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس، باید از ظرفیت خیرین مدرسه‌ساز نیز بهره‌مند شوند و در این راستا مجمع خیرین مدرسه‌ساز با همکاری اداره کل آموزش و پرورش در شهر سهند برگزار می‌شود.

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با انتقاد از عدم تناسب سرانه های تفریحی، ورزشی، فرهنگی و آموزشی شهر سهند به تناسب افزایش جمعیت در این شهر خاطرنشان کرد: باید با برنامه ریزی و عزم جدی نسبت به احداث و بهبود امکانات آموزشی، بهداشتی، ورزشی و تفریحی در این شهر اقدام شود.

رضی منش در پایان خطاب به دستگاه های خدمت رسان گفت: ادارات آب، برق و گاز تحت هیچ عنوانی حق قطع خدمات به مدارس را ندارند و در صورت مشاهده،  برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان اسکو هم در سخنانی از وضعیت آموزشی و پرورشی و همچنین برنامه های ستاد پروژه مهر سالتحصیلی 99-98 گزارشی ارائه داد.

یحیی نجابت در این جلسه از دستگاه های خدمات رسان شهرستان اسکو خواست آموزش و پرورش را در اجرای پروژه مهر سالتحصیلی99-98 یاری نمایند.

گفتنی است جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اسکو پس از آن تشکیل شد که فرماندار شهرستان در بازدیدی میدانی، از روند احداث ۶ مدرسه در فازهای ۳ و ۴ شهر سهند مطلع و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه ها قرار گرفت.

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :