12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ ۰۹:۴۰:۵۳
کد مطلب:  891967
تفاهم نامه همکاری ساخت ساختمان مستقل مرکز دارالقران آموزش و پرورش صوفیان امضا شد

تفاهم نامه همکاری جهت ساخت ساختمان مستقل مرکز دارالقران آموزش و پرورش صوفیان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی استان و رئیس آموزش و پرورش صوفیان منعقد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از صوفیان، تفاهم نامه همکاری جهت ساخت ساختمان مستقل مرکز دارالقران آموزش و پرورش صوفیان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی ، رئیس  اداره قرآن و عترت و نماز ، کارشناس مسئول قرآن  ،  رئیس آموزش و پرورش ، معاونت پرورشی و کارشناس قرآن  وعترت ونمار اداره آموزش و پرورش  صوفیان  منعقد شد.

معاونت پرورشی و فرهنگی استان تاکید کردن:  قرآن سبب برکت در زندگی هر فردی می گردد و توجه به این مهم سبب کاهش مشکلات اجتماعی در بین دانش آموزان و نهایتا در آینده هریک از دانش آموزان و سبب استحکام  بنیاد خانواده ها  و سبب شکل گیری هنجاریهای مثبت در جامعه می شود.

طاهر علمی افزود: امروز ما بیشتر از گذشته به کتابت الهی محتاجیم زیرا که جوانان امروزی بیشتر در معرض بی هویتی ،بد اخلاقی ، بدحجابی ، بی عفتی قرار دارند.بنابراین ما باید  تلاش هایمان  بیشتر از گذشته و چند برابر کنیم  و امید است که خداوند بزرگ ما را در این امر مهم و سرنوشت که آینده دانش اموزان در دست ما معلمان است ، توفیق عنایت فرماید.

رئیس آموزش و پرورش صوفیان گفت: در طول سال تحصیلی جاری 1500 نفر دانش آموز جهت آشنایی با مفاهیم قرآنی در طرح ملی حفظ قرآن کریم شرکت دهیم و از این تعداد بیش از 50 نفر موفق به حفظ کل جزء سی قرآن کریم شده اند.

محمد حسن مرادزاده خاطرنشان شد: دارالقران منطقه صوفیان ، با متراژ 78 مترمربع در یک طبقه ، با هزینه ساخت  پنجاه میلیون تومان  و با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان و اداره  آموزش و پرورش صوفیان در ضلع جنوبی ساختمان دفتر امام جمعه صوفیان  احداث می شود .

وی افزود: ساختمان مستقل دارالقران آموزش و پرورش صوفیان در روز عید غدیر در مرداد ماه 98 با حضور مسئولین  آموزش و پرورش استان و مسئولین آموزش و پرورش  بخش صوفیان  افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :