28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ ۰۸:۵۸:۲۴
کد مطلب:  891928
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
سلسله جلسات قطبی مدیران پژوهش سراهای دانش آموزی استان برگزار شد

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  از برگزاری سلسله جلسات مدیران پژوهش سراهای دانش آموزی شهرستان های استان تهران در پنج قطب رباط کریم، چهاردانگه، کهریزک، دماوند و ورامین خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: کارکرد  پژوهش سراها به عنوان مراکز علمی و پژوهشی و توجه به آموزش های بنیادینی همچون، نقد و بررسی اطلاعات، روش های تحقیق و اندیشه ورزی دانش آموزان اهمیتی مظاعف یافته است.

وی افزود: در راستای شکل گیری ارزیابی دقیق و مبتنی بر شرح وظایف تعیین شده در اساسنامه، جلسات تشریح شیوه ارزیابی سال تحصیلی 98-1397 مدیران پژوهش سراها به همراه بررسی برنامه عملیاتی فصل تابستان مراکز استان برگزار گردید.

شفیع پور با تأکید بر اهمیت ترویج آموزش های مبتنی بر خلاقیت و پژوهش تصریح کرد: این جلسات با هدف بررسی چالش ها و فرصت های پژوهش سراهای دانش آموزی استان و نیز بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود برای تحقق یادگیری اثر بخش و همسو با آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز دنیا برگزار گردید.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: تشریح مستندات قابل قبول در سال جاری و نیز بررسی طرح و برنامه های قابل اجرا در طول تابستان برای هریک از پژوهش سراها، از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسات است.

شایان ذکر است در این جلسات مدیران پژوهش سراهای دانش آموزی استان، طرح ها و برنامه های مورد تأیید هیئت امنای مناطق خود را جهت انجام نظارت و پیگیری های بعدی ارایه نمودند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :