20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ ۰۸:۳۹:۳۶
کد مطلب:  891886
برگزاری آئین اختتامیه همایش ملی شوراهای برتر دانش آموزی با تجلیل از برگزیدگان

آئین اختتامیه همایش ملی شوراهای دانش آموزی برتر استان ها همراه با تجلیل از برگزیدگان در اصفهان  برگزار شد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش،آئین اختتامیه همایش ملی شوراهای دانش آموزی برتر استانی با حضور بیش از400 دانش آموز، سرپرست، مربی و مدیران ستادی و استانی در اردوگاه شهید بهشتی اصفهان برگزار و از شوراهای برتر با اهدای لوح یادبود و جوایزی تجلیل شد.

 

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی در این آئین اظهارکرد: فعالیتهای شوراهای دانش آموزی در راستای اجرای سند تحول و بیانیه رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب ادامه می یابد.

 

رمضانی تصریح کرد: در همایش شوراهای دانش آموزی کلاس های مطلوبی با موضوعاتی از جمله؛ حقوق شهروندی،  فضای مجازی، شورای دانش آموزی و گام دوم انقلاب و همچنین در زمینه مهارت آموزی در حوزه هلال احمر برایشان در نظرگرفتیم.

 

محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در این آئین گفت: این هنر آموزش و پرورش است که اردوها را به یک جریان مهارت آموزی تبدیل کرده است لذا باید این رویه تقویت شود.

 

اعتدادی مسیر توسعه کشور را تنها از مسیر مدرسه دانست و تصریح کرد: انتظار می رود برای ارتقای سطح همایش ها دانش آموزان انتقادات و پیشنهادات خود را ارائه دهند.

 

در پایان این همایش بیانه ای توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد که در آن به ؛ پیشتازی شوراهای دانش آموزی به عنوان بزرگترین تشکل فرهنگی در انجام گام دوم انقلاب و سند تحول، برای رسیدن به قله های افتخار در گام دوم انقلاب با همدلی و خودباوری، تلاش می کنیم هرسال یک مهارت جدید یاد بگیریم، تقویت ایمان، بصیرت دینی و باور به ارزش های نظام تعلیم و تربیت و حمایت از ارزش های انقلاب اسلامی، اشاره کرد.

به اشتراک بگذارید :