26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ ۱۴:۱۵:۰۰
کد مطلب:  891251
پیام مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به مناسبت سالگرد اقامه اولین نماز جمعه
سنگر سیاسی اجـتماعی نــماز جــمعه یادگار همیشه جاوید حضــرت امام خـمینی(ره) است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به مناسبت 5 مرداد سالگرد اقامه اولین نماز جمعه، پیام تقدیر و تشکری برای ائمه جمعه شهرستان های استان تهران صادر کرد.

متن پیام محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بی تردید نــماز جمعه که یکی از برکات انقلاب اسلامی ایران و حاصل ایثار و فداکاری شهیدان این مرز و بوم است؛ همواره مرکز وحـدت مسلمانان و میعادگاه نمایش قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام بوده تا عطر اخلاق، محبت و رأفت اسلامی را در فضای جامعه پراکنده سازد.

به مناسبــت پنجم مـرداد ماه، سـالروز اقامه اولین نـماز جـمعه تهران ، از زحمات و تلاش های مستمر حضرتعالی در سنگر سیاسی، اجـتماعی نــماز جــمعه به عنوان یادگار همیشه جاوید حضــرت امام خـمینی(ره)،  و به پاس راهبری و حمایتهای بی دریغ جنابعالی از"فعالیتـهای پـرورشـی و  برگزاری منـظم جلسات کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش"  آن منطقه  تقــدیر و تشـکر نموده  و امیــدوارم تحـت توجــهات حضرت ولی عصـر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)  و زعامت مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  در پیشبرد اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران  موفق و پایدار باشید.

شایان ذکر است با حضور رئیس اداره قرآن, عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو  شهر ری این پیام بصورت نمادین به حجت الاسلام شاهچراغی امام جمعه شهر ری تقدیم شد و از زحمات ایشان تجلیل به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :