20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ ۱۴:۰۰:۲۷
کد مطلب:  891166
مرحله استانی جشنواره تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی در فارس برگزار شد

کارشناس مسئول ارزشیابی تحصیلی اداره کل آموزش‌وپرورش فارس و رابط جشنواره تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی، گفت: در مرحله استانی این جشنواره 40 اثر از تمامی معلمان ازسراسر استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که 4 اثر به‌عنوان آثار منتخب استانی به مرحله کشوری راه یافتند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، عسکر حاجی پور از برگزاری مرحله استانی جشنواره تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی در سال تحصیلی 98-97 در فارس خبر داد و گفت: درمجموع 40 اثر توسط مدیران، معلمان  و سایر عوامل اجرایی مدارس از سراسر استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که 4 اثر به‌عنوان آثار منتخب استانی، به مرحله کشوری راه یافتند.

رابط جشنواره تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی در فارس ، جامعه هدف این جشنواره را همه مدارس استان معرفی کرد و گفت: این طرح در راستای کیفیت‌بخشی به فعالیت‌ها و عملکرد آموزشی و اجرایی مدارس در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی برگزار شد.

وی گفت: در ارزیابی از آثار ارسالی به دبیرخانه استانی این جشنواره از سراسر استان ، آثار ارسالی خانم‌ها  الهام رئیس نژادیان ، لیلا تحملی  و طاهره تنوری از اداره آموزش‌وپرورش ناحیه 2 شیراز و رباب سلیمی از شهرستان داراب به‌عنوان منتخب استان فارس به مرکز سنجش وزارت متبوع ارسال شد.

به اشتراک بگذارید :