15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ ۱۹:۱۷:۰۲
کد مطلب:  890693
استاندار زنجان در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان:
رسانه های استان عملکرد مطلوبی در انعکاس خبری مسابقات کشوری قرآن داشتند

فتح اله حقیقی استاندار زنجان عصر امروز در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان گفت: رسانه های استان عملکرد مطلوبی در انعکاس خبری مسابقات کشوری قرآن داشتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، عصر امروز چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان با حضور استاندار زنجان، مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان و سایر اعضای این شورا در سالن اجتماعات معلم شهید محمد حسین تجلّی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

فتح اله حقیقی در این جلسه گفت: برای بنده توفیق مضاعفی است که در خدمت عزیزان آموزش و پرورش هستم و توفیق بزرگتر نیز این بود که امروز با حضور مادر بزرگوار شهید محمدحسین تجلی سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش استان را به نام این شهید گرانقدر افتتاح کردیم.

   وی ادامه داد: از اقدام شایسته مدیرکل آموزش و پرورش استان در انتخاب مدیران زن در رده های مختلف مدیریتی دستگاه تعلیم و تربیت استان تشکر می کنیم و انتظار داریم که این بانوان مسئول هم کارهای خوبی در حوزه تربیتی و آموزشی رقم بزنند.

   استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشارکت همگانی مردم در انتخابات امسال ابراز داشت: مدیران دولتی حق طرفداری از هیچ کاندیدایی را ندارند و باید با بی طرفی کامل در راستای حفظ  اقتدار جمهوری اسلامی ایران در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش نمایند.

  حقیقی با اشاره به برگزاری و اتمام سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در زنجان گفت: همه ما افتخار می کنیم که خادم و نوکر قرآن هستیم و بنده از تمامی مسئولین آموزش و پرورش استان در برگزاری مطلوب این رویداد ملی و فرهنگی تشکر می کنم.

    وی با اشاره به نقش رسانه در جامعه تصریح کرد: اصحاب رسانه و مطبوعات استان به ویژه صدا و سیمای مرکز استان در بازتاب خبری مسابقات قرآنی دانش آموزان بسیار مطلوب و موثر عمل کردند و این جای تقدیر دارد.

  استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر اجرای طرح تقویتی بنیه علمی دانش آموزان گفت: این طرح با توجه به محدودیت امکانات و اعتبارات از مدارس آغاز شده است و البته با کمک اولیا می توان آن را در تمامی مدارس اجرا کرد.

   حقیقی با تاکید بر کیفیت بخشی برنامه های آموزشی در خصوص کنکور ابراز داشت: در این زمینه بایستی کارهای پژوهشی و نظرسنجی های مختلف از دانش آموزان صورت گرفته و اقدامات شایسته در این زمینه اجرا شود.

این مقام مسئول در خاتمه ابراز داشت: در زمینه ارتقا سطح علمی دانش آموزان برای موفقیت در کنکور به صورت همه جانبه از برنامه های آموزش و پرورش حمایت می کنیم.

 

به اشتراک بگذارید :