25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ ۱۱:۴۱:۴۷
کد مطلب:  890407
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
درخشش هنرجویان شهرستانهای استان تهران در مرحله کشوری جشنواره هنرهای تجسمی فنی و حرفه ای

نتایج  مرحله کشوری بیستمین جشنواره هنرهای تجسمی فنی و حرفه ای  اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اعلام نتایج داوری مرحله کشوری بیستمین جشنواره هنرهای تجسمی شاخه فنی و حرفه ای گفت: راهیابی 8 نفر از هنرجویان هنرستانهای فنی و حرفه ای شهرستانهای استان تهران به مرحله نهایی در رشته های پر تراکم کشوری مثل گرافیک ، فتوگرافیک و درس طراحی بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود :در مجموع نتایج به دست آمده  ، بیست و سه استان دارای رتبه بوده اند که هنرجویان شهرستانهای تهران با 8 رتبه در نتیجه تیمی جزء 6 استان برتر کشورمی باشند.

این در حالیست که برخی رشته ها مثل سرامیک در سطح استان اجرا نمی شود و یا برخی رشته ها نیز مانند نقاشی و صنایع دستی در یک هنرستان در حال اجرا می باشد.

شفیع پور کسب این موفقیت را حاصل تلاش همه همکاران هنرآموز ، مدیران هنرستانها و کارشناسی های مناطق در ایجاد بستر مناسب جهت بروز استعدادها و نمایش توانمندیهای هنرجویان استان دانست و تصریح کرد:مرحله عملی جشنواره در دهه سوم مرداد ماه جاری به میزبانی استان آذربایجان شرقی ، برگزار خواهد شد.

گفتنی است اسامی هنرجویان برگزیده شهرستانهای تهران در بیستمین جشنواره هنرهای تجسمی فنی و حرفه ای به شرح ذیل است: آناهید کارگر در رشته طراحی  ذغال از قدس ،زهرا مایلی در رشته طراحی مداد از اسلامشهر،نیلوفر عرب باقری گرافیک اسلامشهر،سارا پاشانژاد رشته گرافیک   صفحه آرایی مصور صفحات داخلی مجله از پاکدشت،عاطفه سعیدی رشته گرافیک از پاکدشت، زهرا منصوریان تصویرسازی کتاب داستان ازپاکدشت ،ماهرخ خیراندیش، تصویرسازی دیجیتالی شهریار و حدیثه حسنلوصفحه آرایی مصور مجله از ناحیه یک ری

 

به اشتراک بگذارید :