18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ ۱۱:۵۳:۵۰
کد مطلب:  889688
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تاکید بر اجرای برنامه تدبیر در مناطق

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تاکید بر اجرای برنامه تدبیر در مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: برنامه تدبیر به عنوان تنها برنامه ارتقاء کیفیت مدیریت آموزشگاهی و چارچوب تنظیم تفاهم نامه های دوره ابتدایی در سطح استان، مناطق و مدارس می باشد و هیچگونه تغییری در این سیاست اعمال نشده است.

وی ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمند همکاران حوزه آموزش ابتدایی در اجرای مطلوب برنامه ها و فعالیت ها، تاکید کرد: بر اساس بخشنامه 238280 برنامه تدبیر به عنوان تنها برنامه ارتقاء کیفیت مدیریت آموزشگاهی و چارچوب تنظیم تفاهم نامه های دوره ابتدایی در سطح استان، مناطق و مدارس می باشد و هیچگونه تغییری در این سیاست اعمال نشده است.

احسانی در پایان تصریح کرد: معاونین محترم آموزش ابتدایی  مناطق همانند گذشته، این برنامه را با جدیت و دقت تمام اجرا نموده و برای تقویت آن متناسب با سیاست های ابلاغی برنامه ریزی نمایند.

 

 

به اشتراک بگذارید :