2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ ۱۷:۱۲:۳۷
کد مطلب:  889255
بررسی وضعیت نیروی انسانی آموزش و پرورش ناحیه چهار باحضور مدیرکل آموزش وپرورش استان ومعاونین

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان ، اعضای شورای معاونین اداره کل و مسئولین نیروی انسانی آموزش و پرورش استان وضعیت نیروی انسانی آموزش و پرورش ناحیه چهار مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در سی امین روز از تیرماه 1398 مدیرکل آموزش و پرورش استان به همراهی معاونین و گروه طرح و برنامه اداره کل آموزش و پرورش در جلسه ای مشترک با مدیر ، معاونین و مسئولین آموزش نیروی انسانی ناحیه 4 در خصوص وضعیت نیروی انسانی و ساماندهی آن به بحث و تبادل نظر پرداختند . 

در ابتدای این جلسه کمال مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار گزارشی از وضعیت ساماندهی نیروی انسانی ، نگهداشت نیروهای بازنشسته و ... ارائه نمود .

سپس اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در امر ساماندهی نیروی انسانی که تا حد زیادی از چالش های شروع سال تحصیلی کاسته و روند مطلوبی را طی می کند اعلام نمود: علی رغم مشکلات نیروی انسانی رعایت حال همکاران و حل مشکلات آنان را نیز مدنظر قرار دهیم و حداکثر مساعدت در این زمینه به عمل آید . 

سپس هر یک از معاونین اداره ناحیه 4 گزارشی از وضعیت موجود و مطلوب خود را ارائه نمودند و پس از بحث و تبادل نظر مسئولین نیروی انسانی اداره کل و دیگر اعضا تصمیمات لازم جهت بهبود روند امور اجرائی اتخاذ گردید . 
 

 

به اشتراک بگذارید :