18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ ۱۴:۵۲:۰۵
کد مطلب:  889217
رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی؛
هیات های ورزشی دانش‌آموزان یک ظرفیت جدید و کاربردی برای پیشبرد اهداف نظام آموزشی است

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی مجمع انتخاباتی هیات ورزشی دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهرانبرگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بابویی رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی ظرفیت بالای نیروی انسانی در شهرستانهای استان تهران را بسیار با اهمیت دانست و گفت: حضور 4 نفر از نمایندگان انجمن‌های کشوری از این استان نشانت دهنده همین مدعاست.

وی با اشاره به 14 میلیون دانش‌آموز که مخاطب اصلی آموزش و پرورش هستند آظهار داشت:برای اجرای صحیح سند تحول بنیادین به عنوان سند بالادستی در نظام آموزشی نیازمند همکاری ارگان‌ها و نهادهای دیگر هستیم که یکی از این همکاری‌ها استفاده از ظرفیت بالای سازمان‌های غیر دولتی است.

بابویی استفاده از ظرفیت سازمانهای ورزشی کشور را برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: مسیر ریل‌گذاری شده در ورزش کشور وجود دارد و فقط باید با ایجاد ساز و کار مناسب قطار تربیت را به دست آموزش و پرورش بسپاریم که با هدف گذاری مناسب و صحیح مسیر حرکت قطار سلامت را مشخص نماید.

در ادامه این نشست، دبیر مجمع هیات دانش آموزی استان گزارش فعالیت‌های این معاونت را در برگزاری مسابقات کانون قهرمان و مدرسه قهرمان  ارائه داد.

به اشتراک بگذارید :