0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۴:۴۱:۰۸
کد مطلب:  889214
باحضور معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد :
جلسه بررسی وضعیت نیروی انسانی در مدارس استعداد های درخشان

به منظور بررسی شرایط نیروی انسانی مورد نیاز مدارس استعداد های درخشان جلسه ای در دفتر معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی تشکیل گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و نهمین روز از تیرماه 1398 معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی در جلسه بررسی وضعیت نیروی انسانی در مدارس استعداد های درخشان اظهار  داشت : کیفیت بخشی فعالیت های آموزشی در مدارس استعداد درخشان در اولویت برنامه های این معاونت قراردارد ، بدین منظور با هماهنگی های صورت گرفته تعدادی از همکاران متقاضی انتقال به شهر اصفهان منتقل شدند و بقیه نیروهای مورد نیاز مدارس استعدادهای درخشان با توجه به اعتقادی که به این مدارس وجود دارد با هماهنگی روسای ادارات مناطق و نواحی تامین خواهیم کرد .

در ادامه بابایی رئیس اداره استعداد های درخشان اداره کل آموزش و پرورش گفت : مدیران مراکز آموزش سمپاد انتظار دارند با توجه به فعالیت های  ویژه ای که در زمینه های آموزشی و پرورشی و پژوهشی صورت می گیرد نیرو های مورد نیاز این مدارس تامین شود .

در ادمه عابدی رئیس اداره طرح و برنامه نیز گزارشی از نیروهای منتقل شده به نواحی شهر اصفهان و نیروهایی که به مدارس استعداد درخشان  مامور می شوند ارائه نمود.

 

به اشتراک بگذارید :