18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ ۱۴:۳۷:۲۷
کد مطلب:  889205
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
سلامت جسم و روح دانش‌آموزان مقدمه فراگیری مهارت‌های آموزشی است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در مجمع انتخاباتی هیات ورزشی دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران، تربیت بدنی را مقدمه تربیت اخلاقی و آموزشی عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با ابراز خرسندی از حضور دکتر بابویی در این نشست، گفت: شادی دانش‌آموزان  در محیط مدرسه در سایه ایجاد تحول و تحرک در درس تربیت بدنی است که باید مدیران مدارس این مهم را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند.

وی تربیت تمام ساحتی را از مهمترین اهداف سند تحول بنیادین عنوان کرد و افزود: ساحت زیستی و تربیتی از مهمترین ساحتهای سند تحول بنیادین است که اگر به درستی مورد برنامه‌ریزی قرار بگیرد، با اختصاص زمان مناسب و مکفی در ایجاد شور و نشاط در میان دانش‌آموزان بسیار موثر است.

صیدلو در ادمه با اشاره به عملکرد اشتباه برخی از نیروهایی که هنوز فضای مدرسه را شبیه به مکتب‌خانه می پندارند و آموزش را فقط از منظر نظری قبول دارند اظهار داشت: سلامت جسم دانش‌آموزان مقدمه سلامت روح آنهاست و برای اینکه در آینده در جامعه شهروند سالم داشته باشیم باید امروز معلمین بانشاط،  بتوانند با ایجاد شرایط مناسب، تربیت جسم و روح دانش‌آموزان را با قدرت به عهده بگیرند.

در ادامه این مجمع، کاندیداهای احراز پست هیات ورزش دانش‌آموزی با بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود به ارائه برنامه‌های خود پرداختند و در پایان محسن ترابی با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس هیات ورزش دانش‌آموزی شهرستان های استان تهران انتخاب شد.

به اشتراک بگذارید :