1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ ۱۱:۰۱:۱۰
کد مطلب:  888948
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماسال:
بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی «قصه‌گویی» برگزار می‌شود

عربان از برگزاری بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی «قصه‌گویی» خبر داد و گفت: کودکان و نوجوانان ماسالی هم می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، «تکتم عربان» با اعلام این خبر  اظهار کرد: بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی «قصه‌گویی» همزمان با سراسر کشور در ماسال هم برگزار می‌شود.  

وی با بیان اینکه این دوره از جشنواره در دو بخش قصه‌گویی صحنه‌ای و ۹۰ ثانیه‌ای آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود، افزود: بخش قصه‌گویی صحنه‌ای شامل کلاسیم و مدرن و بخش 90 ثانیه‌ای شامل قصه زندگی من، بیان روایتی از شیرینی‌ها، تلخی‌ها و بندهای زندگی، قصه‌های شهر من و ویژه شهروندان تهرانی است.  

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماسال با بیان اینکه هر شرکت‌کننده می‌تواند قصه خود را مستقیما بر روی سایت جشنواره به نشانی: «www.kanoonfest.ir» ارسال کند، گفت: افرادی که علاقه‌مند شرکت در این جشنواره هستند، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماسال آمادگی کمک به آنها برای بیان قصه بهتر را دارد.  

عربان تصریح کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه می‌توانند برای راهنمایی بیشتر به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماسال واقع در ماسال، روبروی سپاه مراجعه کنند.

 

به اشتراک بگذارید :