20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۲۱:۱۲:۴۸
کد مطلب:  888649
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در جمع داوران سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز:
قرار گرفتن ما در مسیر قرآن اتفاق مهمی است

آیین تجلیل از داوران بخش پژوهشی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزان دختر برگزیده سراسر کشور با حضور مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت و مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزارشد.

به گزارش کمیته روابط عمومی، اطلاع رسانی و انتشارات سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز ، محمد رضا مسیب زاده ، ضمن تقدیر از زحمات داوران بخش پژوهشی مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزان دختر برگزیده سراسر کشور اظهار داشت : کار در عرصه قرآن بی حساب و کتاب نیست و وقتی قرآن پیامبری چون حضرت محمد (ص) و مدافعی چون امام حسین (ع) را دارد قرار گرفتن ما در مسیر قرآن اتقاق مهمی است .

وی با اشاره به اینکه قرآن خادمین خود را خود انتخاب می کند افزود: قرآن در برابر زحمات ما اجر و پاداش مضاعفی عنایت خواهد کرد .

مدیر کل قرآن ، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با ابراز خرسندی از مدیریت هوشمندانه در آموزش و پرورش استان تصریح کرد : با وجود تیم کاری و زبده در اداره کل آموزش و پرورش استا ن زنجان که زحمات بسیاری در بر پایی این دوره از مسابقات متحمل شدند، شاهد برگزاری این مسابقات در بهترین شرایط بودیم .

مسیب زاده این مرحله از مسابقات را آخرین مرحله رقابت ها خواند و گفت : بیش از 7 میلیون دانش آموز از مراحل مدرسه ای منطقه ای و استانی به این مسابقات راه یافتند و جمع کثیری از دانش آموزان در این کار عظیم شرکت داشتند .

وی با توجه به کارهای فراوان صورت گرفته در آموزش و پرورش به ویژه در حوزه قرآن ، عترت و نماز در وزارت آموزش و پرورش، از داوران خواست در انعکاس این تلاش ها و اقدامات که خود به عینه بخشی از آن را مشاهده نموده اند همت گمارند .

وی در پایان از انعکاس خبری بسیار مناسب مسابقات در رسانه های محلی و کشوری و فضای مجازی و همچنین اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش تقدیر نمود .

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :