18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۲:۲۰:۴۰
کد مطلب:  888397
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری سومین نشست کارگروه پشتیبانی شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

سومین نشست کارگروه پشتیبانی شورای آموزش و پرورش  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  با حضور محمد صیدلو مدیر کل اموزش و پرورش ،سلیمانی راد مدیر کل امور شهری شوراهای استانداری و معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در سالن شورای این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به تجزیه و تحلیل پیش نویس شیوه نامه جاری ماده ۱۶ قانون تشکیل شورای آموزش و پرورش گفت: در این جلسه کلیات این شیوه نامه مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

وی افزود: مطابق با این ماده قانونی ، شهرداری ها با کمک آموزش و پرورش  باید  زمینه احراز مالکیت زمین ها با کاربری آموزشی و پرورشی را برای ادارات آموزش و پرورش فراهم نمایند.

بهارلو با تاکید بر اینکه ماده قانونی فوق الذکر از سال ۷۲ تا کنون  به دلیل پاره ای از ابهامات در کل کشور مغفول مانده است،تصریح کرد: در شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به ریاست استاندار تهران ، دستور تنظیم شیوه نامه ای جهت شفاف سازی اقدامات ،صادر شده است که موضوع بحث جلسه فوق استان قرار گرفت.

 

 

به اشتراک بگذارید :