18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۰:۴۸:۱۳
کد مطلب:  888307
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب رتبه برتر کشوری توسط گروه کرال فرهنگیان ورامین

مدیر کل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب رتبه برتر کشوری رقابت های کرال فرهنگیان کشور توسط گروه کرال فرهنگیان ورامین خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛  محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اظهار کرد:  مسابقات همسرایان امور تربیتی که به مسابقات گروه‌های کُر فرهنگیان و یا مسابقات کُرال فرهنگیان نیز معروف است در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین  برگزار می گردد.

وی در ادامه با بیان اهداف این جشنواره، خاطرنشان کرد: استفاده از همه ظرفیت‌های معلمان، مربیان، مدیران و کارشناسان واحدهای آموزشی در حوزه‌های فرهنگی هنری، باهدف ایجاد نشاط و شادابی در بین معلمان و همچنین تربیت مربیان حرفه‌ای سرود برای بدنه نیروهای رسمی آموزش ‌و پرورش از دیگر کارکردهای برگزاری این جشنواره در سطح کشور است.

صیدلو با بیان اینکه در مرحله اولیه مسابقات همسرایان امور تربیتی در مناطق و شهرستان بیش از 100 گروه از همکاران فرهنگی مشارکت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: از بین گروه‌های مناطق و استان‌ها تعداد 86 اثر از 43 گروه برتر مسابقات استانی با مشارکت بیش از 1300 نفر از فرهنگیان به مرحله غیرحضوری راه‌یافته‌اند که پس از داوری آثار درنهایت 10 گروه با مشارکت 320 نفر از همکاران به مرحله حضوری دعوت‌شده‌اند.

 مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ادامه داد: در بخش ترکیبی تلفیقی گروه‌های استان‌های خوزستان، منطقه 11 شهر تهران و استان گلستان، در بخش ترکیبی محلی گروه کرال عشایر ورامین از شهرستان‌های تهران و لاران چهارمحال بختیاری و همچنین فریدون‌کنار مازندران، در بخش همسرایان محلی نیز گروه‌های ناحیه 2 کرمان،‌ مازندران و بوشهر به این مسابقات دعوت خواهند شد..

صیدلو در پایان ضمن تقدیر از زحمات فرهنگیان، اظهار امیدواری کرد با تامین منابع مالی مورد نیاز بتوانیم در سال جاری با برگزاری کارگاه های توانمندسازی تعداد بیشتری از فرهنگیان را تحت پوشش قرار دهیم.

 

به اشتراک بگذارید :