17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ۱۶:۲۳:۱۱
کد مطلب:  887901
با حضور سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در فارس انجام شد:
آغاز عملیات اجرایی همزمان 5 آموزشگاه در شهرستان اقلید

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در مراسم آغاز عملیات اجرایی همزمان 5 آموزشگاه شهرستان اقلید ، گفت:برای داشتن نظام تعلیم و تربیت با کیفیت ، باید در زمینه استاندارد سازی فضا و تجهیزات، منابع انسانی و رویه های آموزش و پرورش تلاش کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، سید جواد حسینی در مراسم آغاز عملیات اجرایی همزمان 5 آموزشگاه شهرستان اقلید که به صورت نمادین درآموزشگاه 12 کلاسه وزیری این شهر برگزار شد، گفت: ساخت این آموزشگاه ها در شهرستان اقلید،در راستای استاندارد سازی فضا های آموزشی انجام می شود.

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش  افزود: برای اینکه تعلیم و تربیت با کیفیت داشته باشد ،باید ضمن استاندارد سازی فضا و تجهیزات، استاندارد سازی منابع انسانی و استاندراد سازی رویه ها  و رویکرد های آموزش و پرورش را  نیز بر اساس سند تحول دنبال کنیم.

گفتنی است آموزشگاه دخترانه دوره دوم متوسطه وزیری شهرستان اقلید ، دارای 12 کلاس درس می‌باشد که در زمینی به مساحت 2500 مترمربع و  زیربنای1500 مترمربع در 2 طبقه ساخته خواهد شد.

این آموزشگاه که توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس فارس و با هزینه‌ای بالغ‌بر 35 میلیارد ریال ساخته خواهد شد، دارای سرایداری با وسعت ۸۵ مترمربع و نمازخانه نیز می‌باشد.

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در ادامه سفر خود به اقلید، از روند تکمیل مرکز رفاهی، فرهنگی فرهنگیان این شهر نیز بازدید کرد.

مرکز رفاهی، فرهنگی فرهنگیان اقلید که ساخت آن از سال 1384 آغازشده است ، تاکنون حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و حدود 60 میلیارد ریال نیز برای ساخت آن هزینه شده است.

به اشتراک بگذارید :