18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۸:۱۹:۳۸
کد مطلب:  887479
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی خبرداد:
۱۴۰ هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل شناسایی شدند

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی از شناسایی ۱۴۰ هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل در دوره ابتدایی خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و به نقل از پانا، احمد میدری، معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی در دوره آموزشی توجیهی طرح ملی نماد در اردوگاه شهید باهنر گفت: طرح نماد با ایده درست که مدرسه کانون شناسایی آسیب های اجتماعی است فعالیت می کند ما نیز طرح کودکان بازمانده از تحصیل را براساس این ایده با کمک آموزش و پرورش در حال انجام داریم.

وی ادامه داد: برای این موضوع آموزش و پرورش کد ملی دانش آموزان موردنظر را به ثبت احوال داد و در دوره ابتدایی ۱۴۰ هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل شناخته شدند.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی افزود: در این راستا برای بازگردان این دانش آموزان تلاش کردیم چرا که این طرح در ادامه انسداد مبادی بی سوادی است.

میدری افزود: امیدواریم با کمک آموزش و پرورش در حوزه آسیب های اجتماعی مشکلات را شناسایی کنیم. مدرسه کانون تشخیص و درمان است و اگر آموزش و پرورش و سایر دستگاه ها همکاری کنند بسیاری از مسایل را با کمک مدرسه می توانیم حل کنیم.

به اشتراک بگذارید :