18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۰:۲۶:۳۸
کد مطلب:  887134
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
درخشش معلمان تربیت بدنی در رقابت های علمی و تخصصی کشور

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب عناوین دوم و سوم سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی کشور توسط معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه (خواهران)شهرستانهای استان تهران  خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلومدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهراندر تشریح این خبر گفت : این دوره از رقابت ها با حضور 213 معلم تربیت بدنی و 80 آموزگار پایه از 32 استان کشور از تاریخ 21 تا 25 تیرماه به میزبانی خراسان رضوی برگزار شد.

وی افزود: معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه شهرستانهای استان تهران توانستند پس از نه سال جایگاه دوم و سوم این رقابت ها را از آن خود کنند.

صیدلو با اشاره به اینکه در پایان این رقابت ها در بخش تیمی معلمان تربیت بدنی خواهر، تیم های خراسان رضوی، شهرستان های استان تهران و کرمانشاه به ترتیب مقام های اول تا سوم این رقابت ها را به خود اختصاص دادند ، یادآور شد: در بخش تیمی نیز آموزگاران پایه خواهر، تیم های خراسان رضوی، خراسان شمالی و شهرستان های استان تهران به ترتیب حائز عناوین اول تا سوم این رقابت ها شدند.

صیدلو در پایان با تاکید بر اینکه کار تیمی در برگزاری رقابت ها مسلما بدون نتیجه نخواهد ماند خاطرنشان کرد: از همه عزیزانی که در کسب این مقام ها بصورت شبانه روز تلاش کردند قدردانی نمود ه و کسب این عناوین کشوری را به جامعه فرهنگیان و معلمان تربیت بدنی شهرستانهای استان تهران تبریک می گویم.

 

به اشتراک بگذارید :