18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۰:۰۴:۲۰
کد مطلب:  887122
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کیفیت نیروی انسانی بزرگ‌ترین ظرفیت شهرستان‌های استان تهران

آیین افتتاحیه دوره آموزشی، توجیهی مدیران و مجریان طرح نماد به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اردوگاه شهید باهنربرگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در مراسم آغازین طرح نماد در اردوگاه شهید باهنر تهران ضمن خیر مقدم به همه مدعوین و ابراز خرسندی از اجرای این طرح، گفت: هر نهاد فرهنگی برای رسیدن به چشم انداز خود می خواهد کار پیشگیرانه ای انجام دهد باید تمام مخاطبانش آمادگی آموزش‌پذیری داشته باشند.

 

او با اشاره به اینکه طرح نماد جایش در برنامه‌های نظام آموزشی خالی بوده است افزود: شهرستان‌های استان تهران با ۲۱منطقه آموزشی و میانگین تراکم دانش آموزی ۳۲ که بالاتر از میانگین کشوری است نیز در معرض آسیب‌های مختلف اجتماعی است که باید با تدبیر و همکاری همه نهادهای مسول به دنبال پیشگیری از بروز ناهنجاری‌ها باشیم.

 

صیدلو با اشاره به حضور بیش از یک میلیون دانش‌آموز و ۵۰ هزار فرهنگی در این استان، گفت: بزرگ‌ترین پتانسیل شهرستان‌های استان تهران کیفیت نیروی انسانی است که برآیندی از توان همکاران ما است.

 

دوره آموزشی توجیهی طرح ملی نماد (نظام مراقبت اجتماعی دانش‌آموزان) ویژه عوامل اجرایی استان‌ها از امروز در اردوگاه شهید باهنر آغاز شده و تا فردا ادامه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :