18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ ۱۸:۱۵:۴۰
کد مطلب:  886833
امام جمعه موقت تهران درچهارمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98:
اقدامات صورت گرفته در شهرستان های استان تهران می تواند به عنوان یک الگو در کشور مطرح شود

چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با محسنی بندپی استاندار تهران ، حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران و صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران، با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در این استان در راستای کاهش هزینه ها و ارتقای بهره وری اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته در شهرستان های استان تهران می تواند به عنوان یک الگو در کشور مطرح شود.

وی با اشاره به حذف جلسات فیزیکی و برگزاری جلسات بصورت غیر حضوری و ویدئوکنفرانس و همچنین اقدام صورت گرفته در جهت خارج کردن خودروهای دولتی از چرخه و برون سپاری در این استان گفت: حرکت به سمت دولت الکترونیک ، صرفه جویی ، کاهش هزینه ها و بالا بردن ارتقای کیفیت از اقدامات خوب صورت گرفته در شهرستان های استان تهران می باشد.

حجت الاسلام ابوترابی ، قطع وابستگی به درآمدهای نفتی و تشکیل کارگروهی در راستای حذف هزینه های اضافی در شرایط کنونی کشور را ضروری دانست و افزود: باید با تلاش ، تعامل و سخت کوشی کشور را در عبور از تنگ نا های تحریم یاری کنیم .

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سن بازنشستگی در کشور، تصریح کرد: باید تلاش کنیم کمترین میزان بازنشستگی در آموزش و پرورش صورت پذیرد چرا که این نیروهای با تجربه در بهترین سن خدمت خود بازنشسته می شوند و جایگزین مناسبی برای آنها بسیار دشوار است .

امام جمعه موقت تهران در ادامه با تاکید بر اینکه باید در کنار ارتقای فضای آموزشی کیفیت آموزش و پرورش را نیز بالا ببریم ، خاطرنشان کرد: باید خروجی و فارغ التحصیلان ما در آموزش و پرورش به عنوان یک نیروی فعال و موثر در تولید بتوانند ایفای نقش نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :