26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ ۱۸:۲۵:۰۰
کد مطلب:  886826
بررسی وضعیت نیروی انسانی خمینی شهر باحضور مدیرکل آموزش وپرورش استان ومعاونین

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان ، اعضای شورای معاونین اداره کل و مسئولین نیروی انسانی آموزش و پرورش استان وضعیت نیروی انسانی آموزش و پرورش خمینی شهر مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و پنجمین روز از تیرماه 1398 به منظور بررسی وضعیت نیروی انسانی  آموزش و پرورش خمینی شهر ، مدیرکل آموزش و پرورش استان به اتفاق معاونین و مسئولین نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش با حضور در این شهرستان با مسئولین آموزش و پرورش خمینی شهر دیدار و گفتگو کردند . 

در ابتدای این نشست باقری مدیر آموزش و پرورش خمینی شهر ضمن خیر مقدم به مدیرکل ، معاونین و دیگر همکاران ؛ از اینکه مدیرکل و دیگر اعضای شورای معاونین و تیم نیروی انسانی اداره کل به طور کامل با توجه به اهمیت امر ساماندهی نیروی انسانی در خمینی شهر حضور یافته اند تشکر و قدردانی نمود و این امر را نشان دهنده اهمیت موضوع و وضعیت خاص شهرستان اعلام نمود . 

وی در ادامه گزارشی از وضعیت جغرافیایی ، فضای فیزیکی ، نیروی انسانی و ... ارائه نمود . 

سپس اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش ضمن اظهار خوشحالی از حضور در جمع همکاران اداری شهرستان خمینی شهر و تشکر از زحمات آنان اهمیت وضعیت نیروی انسانی بویژه شهرستان را علت حضور تیم کامل اداره کل آموزش و پرورش استان دانست و اظهار امیدواری کرد بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع ساماندهی ، ارائه راهکارهای مناسب و پیگیری موضوعات زمینه ساز شروع سال تحصیلی جدید بانشاط و موفقی در مهر ماه شود . 

در ادامه مسئولین حوزه های تحصیلی ابتدائی ، متوسطه اول و دوم ، فنی و حرفه ای و کار دانش ، پرورشی و تربیت بدنی گزارشی از وضعیت نیروهای هر حوزه ارائه نمودند . 

مدیرکل آموزش و پرورش استان در پایان از تلاش ها و زحمات مدیر ، معاونین و دیگر کارشناسان شاغل در آموزش و پرورش خمینی شهر تشکر و قدردانی نمود و ابراز امیدواری نمود با تلاش مستمر و مداوم همدلی و همگرایی کلیه نیروهای آموزش و پرورش شهرستان سال تحصیلی 99 – 98 بدون مشکل آغاز گردد.

به اشتراک بگذارید :