18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ ۱۷:۴۴:۲۷
کد مطلب:  886823
استاندار تهران درچهارمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98:
کارتیمی خوب و قابل تقدیر در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با محسنی بندپی استاندار تهران ، حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران و صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،محسنی بند پی استاندار تهران ،  با تشکر از مدیرکل و مجموعه تیم آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در راستای بالا بردن اهداف کیفی تعلیم و تربیت در این استان، اظهار داشت : امروزه آموزش و پرورش در دنیا به گونه ای است که مهمترین عامل پیشگیری از جرم، جنایت و آسیب های اجتماعی شناخته شده و مورد توجه قرار گرفته است.

وی با اشاره به محرومیت استان تهران در حوزه فضاهای آموزشی و پرورشی تاکید کرد: استان تهران و شهرستان های اطراف آن بعد از سیستان و بلوچستان محرومترین استان در حوزه فضاهی آموزشی است که باید با یک نگاه کاملا متفاوت نسبت به رفع محرومیت ها در این استان اقدام نمود.

محسنی بندپی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید به سمت کیفی شدن حرکت نماید، تصریح کرد: باید استانداردهای لازم در راستای توسعه آموزش و پرورش فراهم شود تا به نتایج مطلوب دست یافت.

استاندار تهران در پایان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری  که اولویت با پیشگیری است خاطرنشان کرد: پیشگیری در دستگاه تعلیم و تربیت و به واسطه آموزش است که تحقق می یابد.

 

 

به اشتراک بگذارید :