1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ ۱۲:۵۲:۱۳
کد مطلب:  886613
آغاز ثبت نام کارت شناسایی فرهنگیان استان گیلان

مدیر حراست آموزش و پرورش استان گیلان گفت: همکاران فرهنگی شاغل و رسمی، قراردادی و دانشجویان متعهد خدمت با مراجعه به سایت: http://card.medu.ir نسبت به ثبت مشخصات فردی و اداری خود جهت صدور کارت شناسایی اقدام کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، داوود مصطفی پور با اشاره به اهمیت کارت شناسایی فرهنگیان به عنوان سند هویتی آنان گفت: همکاران از امروز تا تاریخ 30 مهر 98 فرصت دارند  با مراجعه به سایت مذکور  نسبت به تایید اطلاعات پرسنلی و بارگذاری تصویر خود اقدام نمایند. وی با برشمردن برخی نکات در ثبت نام کارت شناسایی اظهار داشت: عکس پرسنلی باید در اندازه 4×3 ، کمتر از حجم 200 کیلو بایت باشد و ضروری است هرگونه مغایرت احکام کارگزینی و تصویر در سایت ثبت نام، توسط امور اداری و واحد حراست اصلاح شود. مدیر حراست آموزش و پرورش استان گیلان با تأکید بر ضرورت داشتن کارت شناسایی در فعالیت های شغلی اظهار داشت: همکاران در نگهداری از کارت خود دقت کافی داشته باشند چرا که صدور کارت المثنی به سختی انجام می پذیرد.

در حال حاضر 26 هزار و 541 نفر شامل: کارکنان آموزشی، دانشجویان متعهد خدمت و کارکنان پشتیبانی و اداری در آموزش و پرورش استان گیلان مشغول به فعالیت هستند.

به اشتراک بگذارید :