20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ ۱۲:۱۷:۱۳
کد مطلب:  886557
با حضور مسئولین وزارتی و استانی در سالن غدیر دانشگاه زنجان صورت گرفت:
تجلیل از 75 دانش آموز پسر برگزیده در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت کشوری

با حضور مسئولین وزارتی و استانی از 75 دانش آموز پسر برگزیده در بخش پژوهشی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت کشوری در سالن غدیر دانشگاه زنجان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش کمیته روابط عمومی،اطلاع رسانی و تبلیغات، آیین اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن،نماز و عترت صبح امروز با حضور مسئولین و مهمانان وزارتی و استانی, مربیان،سرپرستان و دانش آموزان در سالن غدیر دانشگاه زنجان برگزار شد.
در این مراسم از 75 دانش آموز پسر برگزیده در بخش پژوهشی با اهدا لوح یادبود تجلیل گردید.

گفتنی است در این راستا از نفرات اول تا پنجم رشته های تفسیر، نهج البلاغه، صحیفیه سجادیه، احکام و انشای نماز در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه با حضور مسئولین و دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات تجلیل شد.

شایان ذکر است با برگزاری این مراسم، سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت کشوری به صورت رسمی در بخش پسران به پایان رسید و امروز و فردا دانش آموزان استان زنجان را به سمت شهرهای خودشان ترک می نمایند.

در ادامه و در همین راستا، از تاریخ 27 الی 30 تیر ماه سال جاری نیز مسابقات در بخش دختران و با شرکت 700 نفر از عوامل اجرایی وزارتی و استانی، مربیان، سرپرستان و دانش آموزان در دانشگاه زنجان برگزار خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :