25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ۲۳:۲۴:۵۴
کد مطلب:  886189
تجلیل از داوران بخش پژوهشی مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزان پسر برگزیده سراسر کشور

آیین تجلیل از داوران بخش پژوهشی  مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزان پسر برگزیده سراسر کشور با حضور مدیرکل قرآن، نماز و عترت وزارت و مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزارشد.

به گزارش کمیته روابط عمومی، اطلاع رسانی و انتشارات مسابقات، محمد رضا مسیب زاده ، ضمن تقدیر از زحمات داوران بخش پژوهشی مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزان پسر برگزیده سراسر کشور اظهار داشت : بار دیگر اوراق زرینی در مسابقات قرآن و عترت و نماز کشور رقم خورد .

مدیر کل قرآن، نماز و عترت وزارت در ادامه افزود: امیدواریم به فضل خدا مراسم شکوهمندی نیز برای دختران نیز شاهد باشیم .

مسیب زاده اظهار داشت : ایام مسابقات همزمان با ایام مبارک دهه کرامت بود و روزهای خاطره انگیزی را برای دانش آموزان رقم زد .

وی در ادامه افزود : قضاوت کار سخت است و روحیه دانش آموزان نیز حساسیت خاصی دارد .

مدیر کل قرآن، نماز و عترت همچنین خاطرنشان کرد: سرپرست وزارت آموزش و پرورش شخصا پیگیر روند مسابقات بودند و توجه ویژه به مسابقات قرآن ، عترت و نماز داشتند .

ابراهیم رفیعی با اشاره به اجرای مسابقات با توجه به توان وظرفیت استان تصریح کرد : به یاری حضرت حق این مراسم آبرومند در حال اجرا می باشد و ما نیز به نوبه خود گوشه کوچکی از این کار را دست گرفته ایم .

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان ضمن تقدیر از عملکرد خوب صدا وسیما  در پوشش این رویداد قرآنی اظهار داشت : عشق به ابا عبداله حسین (ع)  ویژگی بارز مردمان زنجان است که مادران این عشق را با شیر خودشان در دل فرزندانشان می نشانند .

وی در ادامه افزود : استان زنجان مستعد  فعالیت های مختلف دینی است و در خصوص نگرش مردم و  بستر نرم افزاری هیچ مشکلی ندارد .

رفیعی تصریح کرد : دانش آموزان  مانند ملائکی هستند که با قدوم خود خیر و برکت را به استان ما آوردند و امیدواریم با نفس گرمشان سالتحصیلی که پیشرو خواهیم داشت نیز با خیر و برکتی داشته باشیم .

مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن طلب حلالیت از داوران بخش پسران مسابقات ، از مقام عالی وزارت آموزش و پرورش و معاون پرورشی تقدیر نمود. 

به اشتراک بگذارید :