1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ۱۷:۰۳:۳۰
کد مطلب:  886122
انتصاب سرپرست جدید معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گیلان

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در حکمی، جمیل عباسی غریب را به سمت سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گیلان منصوب کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، متن    حکم    نادر جهان آرای بدین شرح است:

جناب آقای جمیل عباسی غریب

با سلام و احترام

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ « سرپرستی معاونت پرورشی و فرهنگی  اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان » به شما محول می گردد.

امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری  و  سیاست های رئیس جمهور محترم، نهایت سعی و تلاش خویش را در جهت تحقق اهداف مورد نظر فراهم سازید.

توفیق شما را در انجام این مسئولیت به منظور دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت در راستای  سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم.

جمیل عباسی غریب متولد 1350 ، 30 سال سابقه آموزشی و مدیریتی و دارای مدرک کارشناسی ارشد جغرافیای گردشگری است. مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی، ریاست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گیلان و ریاست اداره فرهنگی، هنری و اردویی معاونت پرورشی آموزش و پرورش گیلان برخی از مسئولیت های پیشین غریب در سالهای اخیر است.

 پیش از این جابر اخلاقی به مدت 2 سال معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گیلان را عهده دار بود.

به اشتراک بگذارید :