18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ۱۶:۵۰:۲۸
کد مطلب:  886119
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
آغاز پذیرش منتخبین پرسش مهر 19 ریاست جمهوری

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از پذیرش منتخبین پرسش مهر 19 ریاست جمهوری در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛ محمد صیدلومدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: 251 نفر برگزیده فرهنگی و دانش آموز پرسش مهر 19 از 32 استان کشور جهت شرکت در کنگره ملی پرسش مهر 19 در اردوگاه شهید باهنر پذیرش شدند.

وی با اشاره به میزبانی شهرستان های استان تهران جهت برگزاری کنگره ملی پرسش مهر ، اظهار داشت: کنگره ملی پرسش مهر 19 با حضور معاون اول رییس جمهور و مقام عالی وزارت در روز سه شنبه 25 تیرماه در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.

صیدلو شرکت گسترده دانش آموزان و فرهنگیان در این دوره از پرسش مهر را بسیار  خوب ارزیابی کرد و افزود: اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با 19 نفر برگزیده دانش آموز و فرهنگی پس از استان فارس در رتبه دوم این دوره از مسابقات قرار گرفته است .

گفتنی است پرسش مهر ریاست جمهوری در مهر امسال با پرسش های "در سال گذشته چه مهارتی در مدرسه آموختید و امسال چه انتظاری در این زمینه دارید "در سراسر کشور کلید خورد.

 

به اشتراک بگذارید :