2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ ۱۴:۰۴:۲۵
کد مطلب:  886034
افتخار آفرین دانش آموزان استان اصفهان و کسب هفت رتبه کشوری در سیزدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش

دانش آموزان استان اصفهان در سیزدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش هفته 2رتبه اول ، 2رتبه دوم و 3رتبه سوم کشور را از آن خود نمودند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در راستای ارتقاء سطح کیفی مهارت های هنری و با هدف افزایش انگیزه های آموزشی و پرورشی و بروز استعدادها و خلاقیت های هنری و همچنین به منظور ایجاد بستر مناسب برای رقابت سالم و سازنده بین هنرجویان سیزدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش در سه مرحله هنرستانی، استانی و  کشوری برگزار گردید.

در مرحله هنرستانی جشنواره مهارت های هنری هنرجویان هنرستان های استان در 8 گرایش برای پایه یازدهم و 16 گرایش برای پایه دوازدهم  با یکدیگر به رقابت پرداختند که از این بین تعداد 285 هنرجو به مرحله استانی مسابقات راه یافتند.

در مرحله استانی جشنواره مهارت های هنری، پس از داوری مرحله اول تصاویر آثار ارسالی، از بین 285 هنرجو تعداد 54 نفر به مرحله دوم داوری از روی اصل آثر راه یافتند که آثار46 نفر از هنرجویان جهت داوری به دبیرخانه کشوری جشنواره ارسال گردید.

پس از داوری مرحله اول کشوری، تعداد 7 هنرجو به مرحله (عملی) نهایی کشوری جشنواره راه پیدا کردند.

مرحله کشوری در روز سه شنبه 18 /04/ 98  با حضور هنرجویان برتر سراسر کشور و به میزبانی استان قم برگزار گردید که در پایان جشنواره، هنرجویان استان موفق شدند با کسب 2رتبه اول ،  2رتبه دوم و  3رتبه سوم و در مجموع، رتبه سوم کشور را برای استان اصفهان افتخار آفرینی نمایند.

این موفقیت را به دانش آموزان ، خانواده محترم و فرهنگیان استان تبریک عرض می نمایم

 

به اشتراک بگذارید :