2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ۲۱:۵۹:۳۹
کد مطلب:  885411
بررسی وضعیت نیروی انسانی شهرستان کاشان باحضور مدیرکل آموزش وپرورش استان ومعاونین

باحضور مدیرکل آموزش و پرورش استان ، اعضای شورای معاونین اداره کل و مسئولین نیروی انسانی آموزش و پرورش استان وضعیت نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان کاشان مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و سومین روز از تیرماه 1398 به منظور بررسی وضعیت نیروی انسانی  آموزش و پرورش کاشان ، مدیرکل آموزش و پرورش استان به اتفاق معاونین و مسئولین نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش با حضور در این شهرستان با مسئولین آموزش و پرورش کاشان دیدار و گفتگو کردند . 

در همین راستا در جلسه ای که در محل مدیریت آموزش و پرورش کاشان تشکیل شده بود مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به شرایط خاص وضعیت نیروی انسانی در شهرستان کاشان اظهار داشت : با عنایت به اهمیت موضوع و کسری نیروی انسانی در این شهرستان لازم دیدیم مسئولین اداره کل با تمام توان و با حضور در این شهرستان ضمن هم فکری با مسئولین آموزش و پرورش منطقه از نزدیک چالش های نیروی انسانی را مورد بررسی قرار داده و برای شروع مطلوب سال تحصیلی جدید راهکارهای مناسب را ارائه نمایند.

مقنی مدیر آموزش و پرورش کاشان نیز در ادامه ضمن خیر مقدم به مدیرکل و اعضای شورای معاونین اداره کل وتشکر از زحمات همکارانش ، از توجه ویژه استان به شهرستان تشکر نمود و به اتفاق معاونین و مسئولین توزیع نیروی انسانی منطقه گزارش مفصلی را در این خصوص ارائه نمودند .

مدیرکل آموزش وپرورش در پایان پس از بحث و تبادل نظر اعضا با جمع بندی موضوع اظهار داشت بحمدالله با زحمات مداوم ومستمر همکاران در اداره کل وشهرستان اقدامات خوبی انجام گرفته که با مصوبات این جلسه تصمیمات مناسبی جهت رفع مشکلات موجود اتخاذ گردید.وان شاالله با پی گیریهایی که در راستای مصوبات جلسه انجام خواهد شد سال تحصیلی جدید را با نشاطی بهتر از قبل شروع خواهیم کرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :