25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ۱۹:۰۷:۵۷
کد مطلب:  885382
رییس کمیته فنی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآنی دانش آموزان کشور در زنجان خبر داد:
در پایان سی و هفتمین دوره مسابقات قرآنی از 150 دانش آموز برگزیده تجلیل به عمل خواهد آمد

فرح یادگاری رییس کمیته فنی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش آموزان استان های کشور در زنجان گفت: در پایان سی و هفتمین دوره مسابقات قرآنی از 150 دانش آموز برگزیده تجلیل به عمل خواهد آمد.

به گزارش کمیته روابط عمومی و تبلیغات مسابقات قرآنی، فرح یادگاری طی گفتگویی ضمن اشاره به برگزاری بخش پژوهشی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان های سراسر کشور در زنجان ابراز داشت: این مسابقات در رشته های نهج البلاغه، احکام، تفسیر قرآن کریم، صحیفه سجادیه و انشای نماز برگزار می گردد.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات از 22 الی 25 تیر ماه در بخش پسران در حال برگزاری است گفت: مسابقات در بخش دختران نیز از 27 الی 30 تیر ماه برگزار خواهد شد.

رییس کمیته فنی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت تصریح کرد: اختتامیه مسابقات پسران روز سه شنبه 25 تیر ماه از ساعت 30/8 الی 11 پیش از ظهر با معرفی برگزیدگان در سالن غدیر دانشگاه زنجان برگزار خواهد شد.

یادگاری افزود: در ادامه افتتاحیه بخش دختران هم در روز پنجشنبه 27 تیر ماه از ساعت 30/18 الی 20 عصر در سالن غدیر دانشگاه زنجان برگزار می گردد و پس از رقابت شرکت کنندگان، مسابقات با برگزاری مراسم اختتامیه در روز یکشنبه 30 تیر ماه در سالن مذکور با تجلیل از برگزیدگان به اتمام خواهد رسید.

رییس کمیته فنی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت یادآور شد: در این دوره از مسابقات تعداد 492 دانش آموز پسر و همین تعداد دانش آموز دختر به رقابت با یکدیگر در رشته ها ی پژوهشی می پردازند و در انتها در هر بخش از 75 از دانش آموزان حائز رتبه های اول تا پنجم هر رشته در هر پایه تجلیل به عمل می آید.

گفتنی است، امروز و فردا آزمون های کتبی و عملی کلیه رشته های پژوهشی در بخش پسران برگزار می گردد.

این در حالی است که آزمون های کتبی تمامی رشته ها امروز در بخش پسران به صورت متمرکز برگزار گردید و آزمون های عملی نیز به صورت تخصصی در هشت سالن مجزا برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :