20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ۱۰:۱۹:۱۱
کد مطلب:  884989
 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
شناسایی چالش ها از اهداف اصلی هیات اندیشه ورز استان

اولین جلسه هیات اندیشه ورز اداره امور اداری به ریاست یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اتاق شورای شماره یک اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جلسه هیات اندیشه ورز امور اداری و تشکیلات استان گفت: هیات اندیشه ورز به منظور شناسایی چالش های موجود و پیش رو  و ارائه راهکارهای مطلوب  بر اساس یکی از ده برنامه ابلاغی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی  می باشد.

وی با  اشاره به نیروی انسانی بعنوان بزرگترین سرمایه آموزش و پرورش  تاکید کرد:  با توجه به پایان زمان بندی انتقالات عادی در خرداد ماه و مسدود بودن سامانه انتقالات تا شهریور ماه ، موضوع  نقل و انتقالات در حال حاضر قابل بررسی نمی باشد .

بهارلو در این نشست با تاکید بر همفکری ، مشورت و همدلی اعضا ، تصریح کرد: برای موفقیت باید به یک ساختار منسجم تیمی دست یافت و از کارهای سلیقه ای و غیر کارشناسی اجتناب ورزید.

 

به اشتراک بگذارید :